Burza škol

Autor : 12.Listopad 2017

Na hodinu „EUROŠKOLÁKEM“

V úterý 7.11.2017 jsme navštívili burzu škol v České Lípě. Nabídka škol byla dostačující a jistě si každý rozmyslel své možnosti a rozhodl se pro správnou školu. Obory byly lákavé a zajímavé.

Po prohlédnutí burzy jsme spěchali na školu, kam jezdíme každý rok, protože se nám líbí jejich interaktivní a zábavná prezentace oborů a samozřejmě jsme se také těšili na naše bývalé žáky a zajímalo nás, jak jsou úspěšní. Euroškola, kterou tak chválíme, předvedla nejen své úspěchy, ale ukázala nám, že každý obor má své a v každém je to svým způsobem složité, proto je důležité, umět si vybrat ten, který nás bude bavit. Ono nakrájet nejdelší slupku od brambor, ozdobit dort, aby krásně vypadal, namíchat koktejl a poskládat ubrousek zajímavě, aby to na stole vypadalo slavnostně, nebylo pro naše žáky nic lehkého. Sebeobrana a orientace v zákonech, prezentace stáží, tvorba videí a reklam…profesionalita studentů, co dodat…nádherná hodina nových zážitků a zkušeností. Děkujeme. Matyáši, Vojto, Andrejko a Evičko, jsme na vás pyšní a přejeme vám, ať jste stále lepší a lepší.

(8.-9. třída, Jana Pytlounová, Mgr. Ladislav Novotný)