Dubá žije 2018

autor: | 21. září 2018 | Akce školy, Aktuality

Dubá žije 2018

Celkem 25 dětí, které se aktivně zapojily do projektu města Dubá – Dubá žije – se vypravilo za odměnu do Ekozahrady v Mladé Boleslavi na program Ptáci. Nejprve se jim představili zástupci ptačí říše/káně,sýkorka,kachna,vlaštovka,špaček,strakapoud/, pak děti zjišťovaly , čím se živí/formou hry/, následovala aktivita u ptačího doktora a na závěr přišel ptačí host – Nick Nack – sova pálená , o které děti získaly zajímavé informace – váží 200g, je to handicap, otočí hlavu o 275° , jedno ucho níž než druhé a má 4 roky. Velký zážitek pak byl při návštěvě minizoo ve venkovních prostorách.

Děkujeme městu Dubá za úhradu dopravy, děkujeme všem dětem za zapojení do aktivit a těšíme se na další rok soutěže Dubá žije.

Mgr. Jana Mašková