Rodina v pohybu č. 2 – Nedvězí 2017

autor: | 31. října 2017 | Akce školy, Aktuality, Ekoškola

V sobotu 28.10. 2017 se uskutečnil již sedmnáctý ročník tradičního výstupu na Nedvězí. Podzimní počasí přilákalo celkem 22 poutníků. Nejmladším byla roční Majdalenka Černá, která vyjela i s kočárkem až na vrchol! Díky babi za pohon! Další šikulkou byla Anička Broučková, která se k vrcholu dostala indiánským způsobem- chvilku chůze, chvilku kočárek. Dokonce dva odvážlivci – manželé Smékalovi- volili trasu Pramenným dolem. První v cíli byla Majda Slováková, která do kopce i běžela!

Nepršelo, zato foukalo a foukalo. Oheň na buřtíky byl i přes nepřízeň počasí úspěšně rozdělán. Rychlé opečení vystřídalo rychlé uhašení naneseným bahnem a hlínou.

Děkujeme všem poutníkům za účast!

Děkujeme paní Stehlíkové z řeznictví za buřtíky. Děkujeme panu Packovi za odvoz dřeva.

Jana a Pavel Maškovi