Školní fotopast

autor: | 7. června 2016 | Akce školy, Aktuality, Ekoškola

ŠKOLNÍ FOTOPAST – OKO TYGRA 2016 – 2018

Přijměte naléhavou výzvu ke spolupráci na unikátním mezinárodním monitorovacím programu OKO TYGRA 2016 – 2018, který organizuje česká nezisková organizace Spolek Prales dětem na projektu Green Life, ve spolupráci s výchovně – vzdělávací společnosti Green Life Education.

Zapojte se do přímé ochrany a monitorování kriticky ohrožených druhů zvířat, jako jsou nosorožci, tygři a sloni sumaterští na Sumatře v Indonésii.

Získejte společně s žáky Ekoškoly Dubá finanční částku 3.800 Kč a zašlete na transparentní účet Tygří hlídka 2600885307/2010. Do poznámky připište FOTOPAST – NÁZEV ŠKOLY. Zašlete informační e-mail na: info@pralesdetem.cz. Tyto finanční prostředky budou využity pro zakoupení sponzorské školní fotopasti, která bude využívána v monitorovacím programu Oko tygra 2016 – 2018.

Ředitelství NP Gunung Leuser v Medanu na Sumatře v Indonésii oslovilo naši organizaci Spolek Prales dětem ke spolupráci na ochraně a monitorování národního parku a jeho ohrožených druhů divokých zvířat. Jedná se o významný mezinárodní projekt na ochranu světového přírodního dědictví deštných pralesů NP Gunung Leuser.

Tento program se odehrává ve spolupráci s výchovně – vzdělávací společností Green Life Education, která na vaší škole organizuje projekt NEJBOHATŠÍ EKOSYSTÉMY PLANETY ZEMĚ (NEPZ), kterého je vaše škola partnerem.

Nabízíme vám dodání filmového materiálu 2x za školní rok a 1x ročně komplexní filmový snímek OKO TYGRA I (2016-2017) a OKO TYGRA II (2017-2018). Vaše škola bude uvedena v partnerech programu OKO TYGRA 2016 – 2018 na projektových webových stránkách www.pralesdetem.cz.

S pozdravem a vírou v lepší svět

Milan Jeglík, předseda Spolku Prales dětem ,lektor projektu NEPZ

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou podpořit tuto aktivitu a umožní dětem přímou účast.

Mgr. Jana Mašková, koordinátor EVVO ZŠ Dubá