Noc plná překvapení

Noc plná překvapení

Ze čtvrtka na pátek třetí třída spala ve škole. Přinesli jsme si spacáky, deky, polštářky a připravili si nocleh. Noc jsme zahájili malováním na těla. Každý žák si mohl pomalovat svojí část těla, jak chtěl. K dispozici měli i různé tetovačky, kterými své výtvory mohli dokrášlit. Paní Martínková nám přišla žáky zvěčnit krásnými fotkami. Tímto mockrát děkujeme.

Po společné večeři nás čekala hra „ Najdi poklad“. Ve škole se zhaslo, žáci obdrželi mapu, kde najdou indicie k zakopanému pokladu a samozřejmě stanoviště ke splnění jednotlivých úkolů. A hra začala. Jak dopadla? Někdo měl úsměv na rtech, někdo byl vystrašený, ale všichni spokojení, protože truhlu plnou zlata a dárečků našli!

Večer byl zakončen diskotékou, kde nesměl chybět bonbónový déšť, svíticí náramky a hlavně dětmi nejoblíbenější Mašinka.

Co o noci napsali žáci:

Amálka: „ Nejvíc se mi ve škole líbilo, jak pan učitel Novotný na nás bafnul. Pak jak jsme sahali do krve a já klíč k truhle vytáhla.“

Natálka: „Noční hra se mi moc líbila. Byla tu i diskotéka. A našli jsme poklad. A spalo se mi tu dobře. A moc se mi to líbilo.“

Pavlík: „Nejvíc se mi líbila noční hra a pak malování na tělo. A líbila se mi pohádka a diskotéka a taky poklad!“

Třetí třída s paní učitelkou T. Jelenovou