Spaní ve škole

Autor : 12.Listopad 2017

Turistický kroužek na skok v jeskyni

Ve čtvrtek 26.10.2017 svítilo po dlouhé době sluníčko, což nás velice potěšilo. Měli jsme před sebou dlouhý výlet na Vysoký Vrch.

Sešli jsme se před školou, vyzvedli kárku pro paní učitelky malou sestřičku, a již nám nic nebránilo vyrazit. Cesta byla dlouhá a i prudké kopce jsme zdolávali. Na vrcholu jednoho z nich na nás čekalo překrásné skalnaté obydlí s malou kuchyňkou a ohništěm. Rozdělali jsme oheň a upekli na něm párky s rohlíky. Někteří z nás měli takový hlad, že si dali i předkrm ve studené podobě. U obydlí se nachází krásná vyhlídka, tak jsme se všichni pokochali úžasným výhledem a vyrazlili směr škola.

Při cestě zpět, která byla tentokrát z kopce dolů, jsme si užili spoustu legrace.

Ani jsme se nenadáli a už hráli zábavné hry ve škole. Zpěv za doprovodu ukulele byl nedílnou součástí akčního večera. Poté se pustila mladším dětem pohádka na dobrou noc a starší děti si ještě chvilku vyprávěly strašidelné historky. Dlouho nikdo nevydržel a z pod spacáku se ozývalo jen jemné oddychování. Vždyt zdolat 12 km je pro začátek až dosti. Ráno jsme po sobě uklidili a odcházeli spokojeni domů.

(Asistentka pedagoga Adriana Velebná, Jana Pytlounová)