Testy z dopravní výchovy v družině

autor: | 12. února 2018 | Akce školy, Aktuality, Školní družina

Ve dnech 29. a 30.1. 2018 proběhlo testování žáků ve školní družině z dopravní výchovy. Připravila jsem si pro žáky otázky  týkající se chodců a cyklistů a jejich úkolem bylo zaškrtnout správnou odpověď.Otázky nebyly složité a navíc jsem s žáky dopravní výchovu probrala. Žákům nejvíce dělala problémy otázka chůze po silnici ( hodně dětí by šlo vpravo ) ale naopak všichni vědí, že ve  tmě je potřeba nosit reflexní materiály. Celkově to dopadlo dobře a určitě se dopravní výchovou budu zabývat, vždyť o bezpečí žáků nám jde především. Nejlépe se umístili tito žáci: Voleníková Eliška, Kováč Dan, Sýkorová Natálka, Ladrová Natálka, Šepsová Amálka, Bystrý Martin, Stuchlíková Anastázie a Bieniek Denis. Odměnou jim byl drobný dáreček v podobě odznáčku Besip, dopravní pexeso a reflexní materiály.