Vánoce u šesťáků

Posted by on 4. ledna 2018

V pátek 22.prosince jsme se konečně dočkali, nastal poslední školní den v roce. Sice jsme se první dvě hodiny učili, ale i tak jsme si ho užili, protože kolem už panovala vánoční nálada. K té přispělo i společné zpívání koled na schodech a vánoční výzdoba.

V naší třídě jsme si uspořádali lavice do kruhu a uprostřed se ocitnul krásně ozdobený stromeček. Všichni potajmu okukovali velké množství dárečků a byli zvědaví, co se v nich asi skrývá. K vánoční pohodě nechyběl ani čajíček a voňavé cukroví. A pak nastala dlouho očekávaná chvíle nadělování. Za dárečky jsme pěkně poděkovali a už jen rozbalovali a rozbalovali. Dočkali jsme se i překvapení. Natálka Kadlečková, Eliška Knapová a Bára Baloušková si pro nás připravily gymnastické vystoupení. Všem se jejich sestava velice líbila. Děvčata jsou moc šikovná! Děkujeme.

Posezení jsme si pěkně užili, ale čekalo nás smutné rozloučení. Naše velká kamarádka Eliška Knapová přechází na základní školu do České Lípy. Milá Eli, přejeme ti jen to nejlepší! A kdyby se ti zastesklo, víš, kde máš kamarády, kteří tě mají rádi.

Na závěr jsme si vzájemně popřáli krásné Vánoce a rozběhli jsme se na prázdniny.

Šesťáci a tř.uč.Mgr.Miroslava Sochová