Vánoční besídka u třeťáků

autor: | 2. ledna 2017 | Akce školy, Aktuality

Vánoční besídka u třeťáků

Ve čtvrtek 22.12. jsme se konečně dočkali, nadešel poslední školní den v tomto roce. Moc jsme se těšili, jak si ho užijeme. Sice jsme se ještě první dvě hodiny učili, ale to nám nevadilo, neboť už panovala vánoční nálada. Přispěla tomu i vánoční výzdoba třídy, lavice jinak uspořádané, uprostřed rozsvícený vánoční stromeček a pod ním velké množství dárečků. Všichni jsme je nesměle okukovali a byli zvědaví, co se v nich asi skrývá. Této krásné vánoční náladě přispělo i společné zpívání koled na schodech. A pak už hurá do třídy na besídku. Tu zahájil náš spolužák Honzík Janďourek, který nám zahrál nádherné koledy na housle. O tuto radost jsme se podělili s druháky, které jsme k nám na toto vystoupení pozvali. Bylo to nádherné a Honzíkovi patřil náležitý a bouřlivý potlesk. Pak už jsme se dali do ochutnávky cukroví našich maminek. Bylo vynikající a krásné. Maminky, děkujeme!!! Konečně nastala chvíle nadělování. Za dárečky jsme pěkně poděkovali a pak už jen rozbalovali, vzájemně prohlíželi a pohráli si. Na závěr nás na oplátku druháčci pozvali na krátkou pohádku. A nadešel čas loučení. Vzájemně jsme si popřáli krásné Vánoce a hurááá na prázdniny!!!

Třeťáci s p. uč. Kadlečkovou

dscn7651 dscn7654 dscn7655 dscn7659 dscn7666 dscn7669 dscn7670 dscn7671 dscn7673