Zájezd Velká Británie

autor: | 22. září 2014 | Akce školy, Aktuality, Doporučujeme, Informace, Pro rodiče

ZÁJEZD   DO   VELKÉ   BRITÁNIE

ZŠ Dubá v letošním školním roce pořádá pro žáky 2. stupně zájezd do Velké Británie do města Hastings. Žáci budou navštěvovat výuku v jazykové škole a také jezdit na výlety na zajímavá místa v okolí Hastingsu – Battle, Brighton, Hastings castle, Seven  Sisters a, samozřejmě, Londýn. Zájezd se uskuteční 22.-28.března 2015, pojedeme autobusem a žáci budou ubytovaní v anglických rodinách (po dvojicích nebo trojicích). Předběžná cena zájezdu je Kč 9500 (cena je závislá na aktuálním kurzu anglické Libry) a zahrnuje dopravu, ubytování a stravování. Veškeré informace, podrobný program a přihlášky u p. uč. Havránkové (havrankova@zsduba.cz).