Anglické divadlo

autor: | 24. listopadu 2014 | Akce školy, Aktuality

V pondělí 3. 11. k nám do školy zavítal Shellie alias Dr. Klutz a opět jako v loňském roce nám předvedl dvě báječná představení. Děti z první až čtvrté třídy viděly The Cooking show a pátá až devátá třída se vydala na dobrodružství do Austrálie v představení Bilby´s Bush Adventure.

V představení o vaření se děti naučily názvy různých jídel, nádobí, příborů; společně s Dr. Klutzem uvařili špagety a vykouzlili dort a ještě si zazpívali písničku Ten Green Bottles. Shellie vždy do svých představení zapojuje děti a komunikuje s publikem, děti tak mají možnost si vyzkoušet angličtinu i jinak než pouze na hodinách.

Děti z páté třídy a druhého stupně viděly představení o australských zvířatech. Děti zábavnou a vtipnou formou poznaly vlastnosti jednotlivých zvířat žijících v Austrálii. Žáci si na druhém stupni zopakovali nejen slovíčka a gramatiku, ale byli i součástí celého děje např. napodobovali zvuky, předváděli jednotlivá zvířata, hráli dobrodružný příběh plný napětí apod. Celé vystoupení bylo natolik vtipné, že smíchem se dokonce otřásala škola. Představení nás upoutalo od první chvíle, protože nechyběly velmi originální kulisy. (Gabriela Havránková, Jana Pytlounová)

CIMG3308 CIMG3311 CIMG3313 CIMG3321 CIMG3324

CIMG3313 CIMG3324