Chcete žít v kleci?

autor: | 10. června 2013 | Akce školy

Ekoškola Dubá pokračuje v pomoci sdružení Green Life z  Indonésie a všechny děti prošly již podruhé zajímavými, poučnými a zároveň působivými přednáškami tentokrát na téma Deštný prales a jeho záchrana. Zvířecí obyvatelé pralesa a co je trápí, srovnání chovu pro zábavu a záchrany zvířat od pytláků, kácení deštného pralesa pro dřevo a budování plantáží, zvířata v cirkuse – zábava nebo týrání? To byla hlavní náplň červnového setkání dětí a zástupců Green Life Zuzky a Michala.

Každou přednášku zakončila již tradičně soutěž, ve které děti uplatnily své pozorovací a naslouchací schopnosti.

Paní ředitelce byl předán Certifikát za vzdělávání pro záchranu pralesa a divokých zvířat.

Jsme velmi rádi, že spolupráce pokračuje a těšíme se na podzimní novinku: začne vycházet časopis Green Life, kde budou zveřejněny jen pravdivé skutečnosti a informace z tohoto pro nás tak vzdáleného světa jakým je Indonésie.

žít volně

nebo v kleci

Učíme se poznávat a pomáhat.