SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESČtvrtek, čtvrtý den kurzu

Dnes ráno opět probíhala pravidelná rozcvička s Nikčou. Po snídani jsme se chvilku učili, pak malovali na šátky a hledali poklad – úspěšně. Před obědem jsme se stihli i vykoupat a hrát si s míčem.

Po výborném obědě a poledním klidu jsme se vydali na zámek Hrubý Rohozec. Protože jsme byli hodní, jeli jsme tam vlakem. To jsme měli štěstí, jinak bychom nevyšlápli 136 schodů vedoucích na zámek. Prohlídka zámku byla zajímavá a poučná. Moc se nám tam líbilo.

Když jsme se vrátili na Malou Skálu, tak jsme si šli na chvilku máčet nohy do Jizery a pospíchali na večeři, ke které byly buchtičky s krémem. Aby nám trošku vytrávilo, tak jsme si mohli hrát na hřišti u hotelu. Kluci si dokonce zahráli turnaj ve fotbale se školou z Vejvanovic – bohužel skončili druzí. Pak jsme se vysprchovali, zabalili  a šli spát.

Danda H., Kuba P., Petr s., Petr St.