Dětský den u čtvrťáků

Čtvrtá třída strávila den v přírodě. Kam jsme šli a jak se nám to líbilo si můžete přečíst:

Na výletě se mi líbilo všechno. Šli jsme kolem Dubé, Rozprechtic, Panské Vsi, Nedamova a zpátky do Dubé. Ráda chodím, v lese se mi líbilo, bavilo mne chodit do kopce a fotit se. Bylo to takové dobrodružné a zábavné. Sluníčko nám krásně svítilo a viděli jsme srnku. Ušli jsme 11 kilometrů.

Ela S.

Moc se mi líbila příroda. A zvuk ptáčků, kteří zpívali a cvrlikali. Viděli jsme stopu od prasete. Také jsme šli do velkého kopce, který byl hodně strmý.

Kája P.

Dne 1. 6. na den dětí jsme šli na trošku větší túru. Túra začala u sv. Prokopa- Rozprechtice- Panská Ves- Nedamov- Dubá. Byla to docela dřina, až nás bolely nohy. Ale co na tom bylo nejhezčí? Přehlídka ptáčků a papoušků v Nedamově u Veselých. No prostě velké díky patří paní učitelce Jelenové a Šepsové. Moc děkuji za tento výlet.

Kuba N.

V pondělí 1. června jsme šli na výlet. Udělali jsme si okruh přes Panskou Ves a šli jsme do Černého Mlýna v Nedamově. Kde jsme se podívali na ptáčky. Byli jsme i v Rozprechticích, kde jsme se nasvačili. A byl to krásný nezapomenutelný výlet.

Terka H.