Dětský den

autor: | 4. června 2014 | Akce školy, Aktuality

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERADětský den

3. 6. 2014 celý první stupeň slavil MDD. Ráno jsme odjeli do bazénu v České Lípě, kde jsme se rozplavali, zasoutěžili ve dvojicích, a pak

jsme si vybrali každý podle svého a mohli jsme na klouzačku, tobogán, vířivku a do všech bazénů. Plavčíci nám půjčili i různé pomůcky.

Když jsme se vrátili do školy, tak jsme dostali od paní učitelek odměny (třeťáci navíc palačinky od paní Procházkové a bonbony od paní Dufkové) a šli na divadlo Matýsek na pohádku O zatoulaném obraze.

Dětský den byl moc hezký, celý den jsme si moc užili a děkujeme MěÚ Dubá, škole, pani učitelkám, plavčíkům a třeťáci ještě paní Procházkové a paní Dufkové.

Za třetí třídu Terezka Faková a Veronika Procházková