Ekotým 13.11.2019

autor: | 13. listopadu 2019 | Akce školy, Aktuality

Druhá pracovní schůzka byla plná úkolů, ať hotových, tak nových. Ekotýmy přinesly informace o naší partnerské škole na Slovensku, ZŠ Pribinka – mluví tam slovensky, účastní se Evropského týdne sportu, pořádají večerní běh městem, fandí fotbalu, mají súťaž svetlonosov/výstavu dýní/, bylinkovou zahrádku a pocitový chodník , vaří 1 jídlo, od září 2019 mají titul Zelená škola / u nás Ekoškola/, mají 429 žáků,pořádají školní ples, mají také Žákovskou radu školy, mají 18 tříd…..

Byla vyhlášena soutěž “ Běží celá třída“ – která třída se v pátek 17.11. 2019  zúčastní jako celá Běhu 17. listopadu, bude týden bez úklidu kolem školy.

Jak daleko je ke sběrné nádobě elektrozařízení – to je úkol pro ekotýmy v rámci projektu Recyklohraní- který splní do 20.12. 2019.

Sbíráme PET víčka pro Kačenku.