Exkurze do ZOO

autor: | 16. září 2019 | Akce školy, Aktuality

Dne 9.9.2019 vyrazili žáci druhé třídy na první exkurzi v tomto školním roce. Jejich cesta vedla do ZOO Praha. Cestu do Prahy a zpět zvládli linkovým autobusem, kde dostali od pánů řidičů pochvalu za bezva chování. Po Praze se žáci pohybovali hromadnou dopravou. I tuto cestu zvládli bez problémů.

Při vstupu do ZOO si každý označil platnou vstupenku a naše cesta za zvířátky mohla začít. Tedy až po pořádné svačině, kterou nám doma připravili.

Zoologickou zahradu jsme si prošli celou, pozorovali jsme zvířátka, přečetli si o nich spoustu zajímavého, pokládali si vzájemně otázky a v neposlední řadě jsme se také pořádně nasmáli.

Přestože bylo září, počasí bylo přímo aprílové. Chvilku mraky, chvilku sluníčko, chvilku déšť…. Na vše jsme byli připraveni 🙂 a náladu nám to rozhodně nezkazilo. Slíbili jsme si, že se za zvířátky zase někdy vypravíme.

Druháčci, paní učitelka Pancová a teta Naďa