MAŠKARNÍ KARNEVAL

autor: | 16. května 2012 | Akce školy

Dne 28.3.2012 proběhla akce ŠD „Maškarní karneval „. Děti se nejprve převlékly a potom jsme se v družině společně vyfotili. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsem akci zahájila. Začalo se promenádou, kdy se děti ukázaly v celé své kráse. Moc jim to slušelo a měly moc krásné převleky. Děti si také mohly v tělocvičně zasportovat, kroužily obručemi, skákaly panáka, chodily ve dvojicích na lyžích, kličkovaly mezi překážkami, přenášely míček na lžíci, atd. Zkrátka si děti přišly na své . Moc mě potěšilo, že děti přišly v kostýmech a proto za něj dostaly hračku a sladkou odměnu. Všem se akce, která byla zaměřena i na sport moc líbila, děti byly spokojené a já měla radost, že se nám vše vydařilo.

Vypracovala: ved. vychovatelka Lenka Treutnerová