Pomohli jsme ….

autor: | 14. března 2018 | Akce školy, Aktuality, Ekoškola

V lednu až únoru 2018 proběhla v Ekoškole Dubá hmotná sbírka pro útulek v Kozlech. Nejen žáci školy, ale i veřejnost mohla přispět čímkoliv užitečným pro pejsky a kočičky z útulku. A že se toho sešlo – 104 kg granulí a mlsání, 4 pelíšky, 5 dek, 2 misky, hobliny, 4 salámky, 5x piškoty, 13x tyčnky a uzel na hraní.

Za to všechno děkujeme:

Aničce a Danečkovi Dlouhým,Terezce Mertinové, Pepovi Blajdovi, Heptnerovům, Natálce Zbudilové, Vašíkovi Krsovi, Janičce Tůmové, Honzíkovi Svobodovi, Honzíkovi Kubíčkovi,Kubovi a Barunce Matýsovým, paní Ulmanové, Milánkovi Olbrichovi, Vildovi Hendrychovi, paní Pavlíkové, paní Skalické, paní Krausové, Domče Pravdové, Philipovi Garrihy, paní Wagenknechtové, tetě Honcové,paní Jeništové, Sloupovům, Šperlovům, Aličce Holoubkové, paní Volné, Strnadovům, Jirkovi Tobiášovi, paní Míle Fléglové, Janě a Pavlovi Maškovým.

Děkujeme Zuzce Martínkové za transport do útulku. Předání proběhlo za řádné kontoly kočičího dohledu.

Věříme, že pejskové i kočičóni si smlsnou!