SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESStředa, třetí den turistického kurzu

Dnešní den začal stejně jako včerejší, rozcvičkou s Nikolkou. Po snídani jsme si uklidili pokoje, chvilku se učili a zase hurá do bazénu, ve kterém jsme lovili lžičky, podplavávali obruče a dělali kotrmelce. Dopoledne jsme měli také vědomostní soutěže a hledali překvapení.

K obědu byla gulášová polévka a omáčka s kolínky, vše bylo opět vynikající. Po poledním klidu jsme se vydali na hrad Frýdštejn, na kterém se točila pohádka „O létajícím ševci a princezně Jasněnce“. Cesta byla hodně do kopce, ale my jsme to vyšlápli bez odmlouvání, přestože jsme po cestě malinko zmokli, výlet byl moc super.

K večeři nám pan kuchař přichystal bramborovou kaši a řízek, po kterém jsme si opět hráli u hotelu. Po osprchování nám majitelé hotelu pustili pohádku „O princezně Jasněnce…“,a když skončila, tak  jsme se vydali do svých pokojíčků spát.

Terezka F., Terezka K., Martin D., Pája H.