Každý z nás dostává rád nějaké ty dárky. Ale co zvířátka? Těm nikdo dárky nedává. Nebo ano? U nás v chovatelské třídě ano. Před Vánocemi ozdobili žáci s paní učitelkou Maškovou stromeček pro zvířátka právě v této třídě. Někteří žáci se tak rozhodli, že zvířátka obdarují. Nosili jim jablka, mrkev, podestýlku, granule …. K žákům s dobrým srdcem se přidali i druháci, kteří také pro zvířátka nějaké ty dárky přinesli. A protože mají v chovatelské třídě i své adoptované činčily, donesli jim domeček na hraní, který vyrobili. Toto však nebylo vše. Na podzimní vycházce našli kousek větve z vrby, která jim připomínala hada. Vzali ji do třídy, stáhli kůru a napadlo je, že ji pomalují. Společnými silami tak vznikl další přírůstek, KORÁLOVKA. Bohužel je dřevěná, krásně však zdobí prostory chovatelské třídy.                       Jana Pancová