Školní družina a školní klub

Vedoucí vychovatelka:  Lenka Treutnerová

Vychovatelka družiny:  Zdena Krausová, Adriana Velebná DiS.

VÝŇATEK Z VNITŘNÍHO  ŘÁDU ŠKOLNÍ DRUŽINY

Provozní doba školní družiny je od 6,30 hod.do 16,30hod.  Telefonní číslo: 731 750 821, 487 883 955

Pokud si dítě do této doby nevyzvednete, odchází dítě z družiny samotné.

Poplatek za školní družinu činí 100,-Kč. za měsíc.Úhrada za  školní družinu vždy do 25.daného měsíce na následující měsíc. V případě, že částka nebude uhrazena, žák nebude navštěvovat školní družinu daný měsíc. Platí se v hotovosti u vychovatelky mezi 20- 25 dnem  v měsíci.

O zařazení dětí do ŠD rozhoduje ředitel školy.

Rodiče nebo jiní zákonní zástupci žáka sdělí družině rozsah docházky a způsob odchodu žáka písemně do zápisního lístku.Odchylky od docházky nebo pokud má žák odejít ze ŠD jinak či s jinou osobou, než je obvyklé a je uvedeno na zápisním lístku, sdělí rodiče tuto skutečnost družině pouze písemně!

Při nevyzvednutí žáka do stanovené doby rodičů,vychovateka nejdříve podle možností informuje telefonicky rodiče žáka a osoby uvedené na přihlášce, pokud je tento postup bezvýsledný, poučí žáka o BOZP a dohlédne na jeho odchod ze školy.   Žák bez vědomí vychovatelky školní družinu neopouští!  Za žáka, který byl ve škole a do ŠD se nedostavil, vychovatelka neodpovídá.

Činnost ŠD probíhá v místnostech ŠD, počítačové učebny, tělocvičny a v prostorách školního hřiště a hřiště u autobusového nádraží.

Oddělění se naplňují nejvýše do počtu 30 účastníků na jednoho pedagogického pracovníka.

V době řádných prázdnin v průběhu školního roku je zajišťován provoz ŠD podle zájmu rodičů.  V době mimořádných prázdnin nebo mimořádného volna je činnost ŠD zajištěna, s případným omezením podle pokynů hygienika.

PRAVIDLA ŠKOLNÍHO KLUBU

Provozní doba Školního klubu je vytvořena tak,abychom vyšli vstříc hlavně dojíždějícím žákům naší školy, neboť zde mohou trávit svůj čas mezi dopoledním a odpoledním vyučováním pod dohledem vychovatelky:

Účast ve školním klubu je zpoplatněna částkou 100,-Kč na čtvrtletí.  Přihlašování a odhlašování, rovněž vybírání poplatků zajišťuje i ved. vychovatelka  ŠD. .Přihlašovací lístek si mohou žáci vyzvednout  ve školní družině.