Spali jsme ve škole

autor: | 18. ledna 2022 | Akce školy, Aktuality

Nastal den, na který jsme se už dlouho těšili …..

V pátek 14. 1. k večeru nebyla škola prázdná, jak tomu většinou bývá, ale chodbou se nesl zástup čtvrťáků, kteří se vraceli od krmelce, kam konečně zanesli vánoční dárky pro zvířátka. Před vánočními svátky byla ve třídě velká absence, proto si všichni slíbili, že tuto akci uskuteční v lednu a spojí ji s besídkou a spaním ve škole.  A tak se tak stalo. Místo vanilkových rohlíčků voněly po škole máslové sušenky, které si děti vlastnoručně vyráběly.  Moc je to bavilo, jelikož na sušenkách měly i svá jména. Vykrajovátka jim nadělil Ježíšek pod stromeček. Štědrovečerní večeři vyměnily za vymazlený toast, se vším, co mají rády. A jak to tak bývá, jedlo se, pilo se (kofola a džus), zkrátka děti si vše užívaly.

Společné hry neměly chybu, legrace bylo až, až…. No a spát se také vůbec nechtělo.

Vylézt ráno ze spacáku byla také bojovka, zvlášť když jsme šli tak pozdě spát, ale snídaně byla lákavá. Každý si připravil kakao a tu nejkrásnější obří palačinku.

Byla to fajn akce, věřím, že ji brzy zopakujeme.

Jana Pancová, třídní učitelka