Sněhurka

autor: | 7. listopadu 2023 | Akce školy, Aktuality

Sněhurka

Víte, které zvíře, když zavře oči, upadne do spánku zhruba na 6 minut? A koupe se v písku místo ve vodě? Napovíme, že se jedná o malé roztomilé zvířátko s hebkým kožíškem. Někteří možná tuší, ale žáci z 5.A už všichni vědí, že se jedná o činčilu. Tu jsme jim trochu netradičně v halloweenských kostýmech přišly představit přímo k nim do třídy. I když nás trochu zlobila technika a nemohly jsme tak páťákům ukázat náš kvíz v Kahootu, který nás naučil vytvářet pan učitel Ehrenberger, vystačily jsme si s prezentací a s naší činčilou. Tu si mohly děti pohladit a za správně zodpovězené otázky dostaly všechny malou odměnu.

Za 9. třídu Terka Mertinová, Áďa Marková, Nikča Marková, Anet Štefková, Niky Kadlečková, Verča Pejpalová, Nelča Rejzková a AP Aneta Kučerová