V úterý 16.11. 2021 se na krásném hřišti setkali běžci, fandové  a doprovod na 48. ročníku tradičního  „Kozího“  Běhu 17.listopadu. Běh přišla podpořit starostka města Dubá paní Irena Žalovičová.  Zakladatelem této významné  sportovní události je pan učitel Josef Koza a pan učitel Petr Čech. Po krátkém připomenutí historických událostí spojených s datem 17.11. se na start připravily děti z MŠ Dubá, a pak následně všechny třídy naší školy.

Mezi nejúspěšnějšími běžci byli:

1. třída: Lukáš Král a Madla Šperlová

  1. kategorie: 2.-3. třída: Daniel Fejco a Viktorie Kousalová
  2. kategorie: 4.-5. třída: Vilém Hendrych a Magdaléna Belicová
  3. kategorie: 6.-7. třída: Šimon Drahoňovský a Amálie Šepsová
  4. kategorie: 8.-9. třída: Ondřej Mertin a Darina Švecová

Putovní pohár pro nejhodnotnější výkon získal Lukáš Král z 1. třídy.