Čarodějnice 2024

autor: | 2. května 2024 | Akce školy, Aktuality

Celý duben se žáci ve všech třídách naší školy v rámci pracovních činností, výtvarné výchovy a samozřejmě i v družině věnovali tomu nejaktuálnějšímu tématu tohoto měsíce. V úterý se totiž konal na čarodějnicky vyzdobené zahradě mateřské školky Čarodějnický slet pro děti z MŠ a 1.- 4.. třídy ZŠ.

Žáci z 9.třídy připravili soutěže, které si sami perfektně zorganizovali a patří jim za to velké poděkování. U každé soutěže dostaly děti razítko na čarodějnickou kartičku. Po splnění všech soutěžních úkolů pak dostal každý pamětní medaili s lízátkem.

Samozřejmostí byl i buřtík pečený na ohni. Na něm si malé čarodějnice a čarodějové obzvláště pochutnávali.

Děti si také užily bonbonový déšť.

Na závěr vzplanula vatra a byla upálena ta nejatraktivnější z nás.

Slunce hřálo a nás všechny těšil pocit ze společně stráveného dopoledne, které bylo plné zážitků a úsměvů.

Tak zase za rok….

Za organizační tým Zdena Krausová