Červen ve školní družině

autor: | 25. června 2024 | Akce školy, Aktuality

ČERVEN V ŠD 2 

Poslední měsíc školy bývá velmi náročný a ani tento nebyl výjimkou. Vytřídili jsme společně stavebnice, uklidili hry a hračky, slepili papírové kostky a ořezali pastelky. Na našem bylinkovém záhoně jsme ostříhali meduňku, mátu, tymián a saturejku a vše rozvěsili v družině k usušení (krásně to voní). Naposledy jsme nakrmili Evžena čerstvými pampeliškami a popřáli i jemu krásné prázdniny. Na hřišti jsme ještě stihli Družinovou olympiádu a mnozí obdrželi diplomy. Párkrát jsme se zhoupli na houpačce, postavili tunely v písku a už odpočítáváme dny …. 3, 2, 1 a hurá prázdniny!

Zdeňka Krausová, vychovatelka

 

 

ČERVEN  V ŠD1

Měsíc červen byl ve znamení sportu. Konala se „Družinová olympiáda“. Byla jsem mile překvapena, jaké mám v družině sportovce. Želva Evžen  z chovatelského kroužku od nás opět dostal něco dobrého na zub. V družině jsme hráli hry, malovali, stavěli a tvořili. Venku jsme dováděli na průlezkách a sbírali šneky. Na procházce v lese jsme plnili úkoly .

Lenka Treutnerová , vychovatelka