Den křečků

autor: | 18. dubna 2024 | Akce školy, Aktuality

12.dubna se slaví SVĚTOVÝ DEN KŘEČKŮ, druháčci a páťáci ho oslavili společně se svými křečíky, o které se starají ve školní ZOO.

Druháci vyhledávali v textu PL informace, které pro mnohé byly novinkou – třeba, že křeček umí couvat, nebo že mu neustále dorůstají zuby.. Společně si ( i s křečkem) dali mrkvičku na obrušování zoubků ..všem moc chutnala…podívejte se na video (v dalším příspěvku), opravdu stojí za shlédnutí..

Páťaci zjišťovali o křečcích informace do pracovních listů. Každý pracoval sám. Pak si našli spolužáky, kteří si vybrali stejný druh křečka a porovnávali s nimi svá zjištění. Nakonec skupiny odprezentovaly své celodenní snažení.

Mgr. Zdena Wagenknechtová, AP Klára Strnadová, Mgr. Veronika Matějková, AP Nina Porschová