Dopis Ježíškovi

autor: | 7. prosince 2020 | Akce školy, Aktuality

Konečně ve škole

Žáci 4. třídy se nám vrátili do školních lavic v době adventu. Ve třídě jsme si ozdobili stromeček a vyzdobili okna.

Také jsme psali Ježíškovi. Víte, co by zajímalo žáky 4. třídy, kdyby se s Ježíškem mohli vidět a zeptat se ho na jakékoliv otázky?

Jen si to přečtěte:

Sára: Ahoj, jak se máš? Jak to zvládáš všem rozdávat dárky? Já bych si tě představovala hodného a pracovitého Ježíška. Já bych chtěla vědět, jestli jsem na seznamu zlobivých a nebo hodných. A chtěla bych tě někdy vidět. Tak zatím ahoj.

Ema: Ahoj Ježíšku, zajímalo by mě, jak dokážeš všem dětem přinést dárky tak rychle?? Pomáhají ti doopravdy skřítkové? Do jaké školy jsi chodil? Děkuji za všechny dárky a radost.

Milan: Ahoj Ježíšku, jak se máš? Já se mám dobře. Chci se tě zeptat, jestli mi řekneš něco o sobech, protože si je chci také vycvičit a jezdit na nich. A mohl bych se u vás někdy stavit? A to je asi vše.

Bianka: Ahoj Ježíšku, zajímá mě, jak rychle stíháš nosit dárky? Kam jsi chodil do školy a kde bydlíš? A někdy bych tě chtěla vidět. Děkuji, že nám nosíš dárky. Máme tě všichni rádi. Děkuji za všechny dárky. Veselé Vánoce.

Marian: Ahoj Ježíšku, jak to zvládáš roznášet tolik dárků? Máš soby, kočku, pejska a nebo myš?

Dominika: Ahoj Ježíšku, jsi moc hodný člověk, mám tě moc ráda. Kolik ti je let? Jak vypadáš? Jak to všechno stíháš?

Janička: Milý Ježíšku, moc bych se tě chtěla zeptat na nějaké otázky. Jak rychle rozdáváš dárky? Jak sehnáváš dárky?  A jak to, že to děláš tak rychle? A chci se s tebou seznámit. A to je vše. Přeji ti pěkný den. Ahoj.

Dominik: Ahoj Ježíšku, jak se máš? Já dobře. Co skřítkové? Mají se dobře? Jak to jde s těma dárkama, vyrábíš je pro hodně dětí?

Alice: Ahoj. Jak stíháš vyrábět tolik dárků? Kolik ti je let? Umíš násobilku? Taky pečeš cukroví? Máš taky stromeček?

Klárka: Ahoj Ježíšku, jak se máš? Já se mám dobře. Už se těším na Vánoce. Snad bude hodně sněhu na sáňkování. Sáňkuješ Ježíšku? Já ano. Tento rok budou Vánoce určitě hezké jako vždy. Co se ti na Vánocích nejvíc líbí? Mě se líbí, jak všechno svítí. Přeju ti hezké Vánoce.

Adéla: Ahoj Ježíšku. Mám malej dotaz. Zajímá mě, jak to děláš, že máš tolik dárků a nikoho nezajímá, že je rozdáš všem v ČR. A ty si nenecháš ani jeden dárek?

Michal: Milý Ježíšku, jak se máš? Kolik ti je let? A seš kluk nebo holka? Chtěl bych tě vidět a existuješ?

Dan: Milý Ježíšku, jak se máš? Kolik ti je let? Jak rozdáváš ty všechny dárky do všech domů?

Vilda: Jsi kluk? Jsi doopravdický? Napiš mi to.

Čtvrťáci s paní učitelkou Konšelovou