Dopoledne plné her

Noví šesťáci šli letos do školy plni očekávání. Jaké budeme mít nové spolužáky, jaká bude třídní, jaké to bude na druhém stupni, zvládnu to?

Už na první otázky si mohli odpovědět 1.září, kdy se setkali v nové třídě. Kolektiv se rozrostl o sedm nových tváří. Abychom se všichni vzájemně lépe poznali, vyrazili jsme v pátek 10.září na Mlýnek. Dopoledne bylo naplněno řadou týmových her (Co si vezmeš na pustý ostrov, Žhavá láva, Zastav se a ukaž aj.). K doplnění vynaložené energie nesměla chybět ani svačina. Společnými silami jsme rozdělali oheň a opekli si skvělé buřtíky. Ještě před odchodem do školy jsme popustili uzdu naší představivosti a vymýšleli stroj z lidských postav a nový pokřik 6.třídy.

Dopoledne uběhlo velice rychle a mám zbyl jen návrat do školy.

Miroslava Sochová a Jana Heringová

 

Dne 10.9. jsme šli na dopoledne na Mlýnek. Ale den začal tím, že jsme se setkali ve školní šatně a teprve pak jsme odcházeli. U ohniště jsme si nechali batohy a pak jsme šli hrát seznamovací hry např. Pyramida z kelímků, Žhavá láva, Co sebou na ostrov. No, byla to sranda.  Pak jsme udělali táborák a opékali si buřty. Snědli jsme je a uhasili oheň. Nakonec jsme se rozdělili do týmů a měli jsme vymyslet stroj z nás a třídní pokřik. Ještě před odchodem do školy jsme si stihli opéct marshmallows.

Za 6.třídu Amálka