EDUCA 2013 MYJOB LIBEREC

autor: | 12. listopadu 2013 | Akce školy

EDUCA-2013-web1_thumb

“ Zaujala mě nabídka střední školy oboru cestovní  ruch a podnikání, líbily se mi práce uměleckých truhlářů, zajímavá byla ukázka práce se sklem, rozhodla jsem se pro střední školu, která nabízí obor chovatelství a jezdectví, uvažuji o studiu na střední škole stavební, zajímavá byla nabídka odborné školy ochrany přírody, udělala jsem si přehled nabídky středních škol, líbila se mi módní přehlídka studentek  ze střední textilní školy“ –  to jsou postřehy žáků IX. třídy ZŠ Dubá  z návštěvy  nabídky  veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí – EDUCA  2013 MY JOB  –  byla zde představena nabídka oborů  vzdělávání středních škol a učilišť pořádaná ve dnech 17.10.- 19.10. 2013. Návštěvou této akce se mnohým  budoucím  studentům středních škol a učilišť rozšířily obzory, kam je možno nasměrovat svůj další profesní rozvoj. Ke  kladnému   hodnocení této akce se mohu  přidat  a děkuji za ni.

Mgr. Jindřiška Skalická