Jééé, to bylo prima!

autor: | 15. března 2023 | Akce školy, Aktuality

Jééé, to bylo prima!

A co? No přeci dnešní den. Žáci ze 4.A, 4.B, 5., 6., a někteří ze 7.třídy si 8.březen náramně užili. S očekáváním jsme ráno nastoupili do autobusu a vydali se směrem na Prahu, konkrétně do Šestajovic. Tady se totiž nachází Svíčkárna, mýdlárna a kosmetika Rodas. Během krátkého dopoledne jsme si tady stihli obarvit svíčku barevným voskem, vykrojit glycerinové mýdlo a naplnit sáček  mořskou koupelovou solí s přírodními silicemi z bylin nebo ovoce. To nejmilejší nás ale čekalo nakonec. Každý dostal kbelík popcornu a mohl nakrmit kozy, králíky, kachny, husy, prasátka, morčata, telátka a jiná domácí zvířátka, která už na nás v areálu minifarmičky čekala.

Všichni odjížděli naprosto spokojeni. Každý si odvážel nejenom svíčku, mýdlo, koupelovou sůl, ale i super zážitek!

M.Sochová, J. Pancová, V. Matějková, R. Andresová