Voda do všech předmětů

Voda je nedílnou součástí života na naší planetě. Povídali jsme si o ní ve všech předmětech.  Počítali jsme spotřebu vody v domácnosti za jeden den, sledovali video o koloběhu vody, zjišťovali jsme, které vody je více, zda slané či  sladké, ve sklenici pozorovali rychlost tání sněhu u každého z nás doma ….

Všechny aktivity byly velmi zajímavé a přínosné, byly však v online hodině u počítače.

Bylo na čase vyrazit za vodou ven a užít si i venku trochu legrace. Dle instruktážního videa paní učitelky jsme využili obarvenou vodu pro posilování  naší kreativity i v hodině výtvarky. Zkoušeli jsme pomocí PET lahví malovat do sněhu. U některých z nás se bavila celá rodina.

Kdo si myslí, že je to jednoduché, věřte, není.  Je to ale fajn zábava, tak si ji vyzkoušejte.

Třeťáci a paní učitelka

 

Naše práce

https://www.youtube.com/watch?v=6TJwFygLSvM