Návštěva v DD

autor: | 25. září 2023 | Akce školy, Aktuality

Dny ve škole malým prvňáčkům opravdu utíkají a ve třídě se pomalinku tvoří kolektiv, který spolu prožívá mnoho hezkých okamžiků.

V rámci tématu, který mají žáci v osnovách a nese název „Každý jsme jiný“ přijali pozvání od tet a svých spolužáků Danielky, Tomáška a Verunky z DD Deštná.

Ráno se vypravili autobusem. V DD na ně už čekala paní vedoucí vychovatelka Dvořáková s tetou Kubíkovou. Postupně se při prohlídce domova přidali i ostatní milé tváře domova.

Děti byly nadšené z průvodcovských služeb svých spolužáků, kteří jim ukázali rodinky, kde tráví čas, když nejsou zrovna ve škole.

Překvapením pro ně byly i dobroty, které upekla Liborka maminka. Jen se po nich zaprášilo.

Venku si pak děti pohrály u ohniště a na hřišti.

Během návštěvy vznikly dva krásné stromy, z nichž jeden si děti odvezly do své třídy a druhý zůstal v DD.

Děkujeme za pozvání, vstřícný přístup a těšíme se na další společná setkání .

Prvňáčci, paní učitelka Janča, paní asistentka Renča