O krok dál

autor: | 26. listopadu 2011 | Ekoškola

O krok dál..

aneb nové materiály Ekoškoly byl název semináře pro pedagogy a žáky z Ekoškol i školy zatím bez titulu. Z naší Ekoškoly Dubá se zúčastnily za žáky Karolína Pangrácová, Štěpánka Zývalová a Mgr. Jana Mašková. Místem konání byla ZŠ a MŠ Červený Vrch na Praze 6, a to v úterý 8.11.2011. Všichni zúčastnění se seznámili a hlavně prakticky vyzkoušeli výpočet Stopy své školy, novou webovou hru  a nová kritéria programu Ekoškola. Pro nás velmi přínosné, protože nás čeká v roce 2012 obhajoba titulu Ekoškola a pokud se zadaří, titul získáme na pět let.

Získali jsme nové kamarády,vyměnili jsme si  zkušenosti a názory, prohlédli jsme si školu a společně poobědvali v jídelně.

Děkujeme Sdružení Tereza za takové aktivity, jsou akční a velmi užitečné.

Mgr. Jana Mašková