Osmička na výletě

autor: | 22. června 2026 | Akce školy, Aktuality

Žáci osmé třídy se vydali na příjemnou pěší túru z Doks do Starých Splavů k výpusti. Cestou si užili krásnou přírodu v okolí Máchova jezera a po příchodu na místo si dopřáli krátký odpočinek. Společně poseděli, pozorovali okolní krajinu a vychutnali si klidnou atmosféru.

Po zasloužené pauze jsme se vydali na zpáteční cestu přes hlavní pláž zpět do Doks. Výlet se vydařil a počasí nám přálo.

Sedm statečných osmáků