Pracovky akčně

autor: | 1. června 2023 | Akce školy, Aktuality

Pracovní vyučování na školním hřišti

Každý, kdo projde brankou na školní hřiště, musí hned u vchodu projít kolem dřevěného přístřešku a musí se zarazit. Co to je? Proč je to tak nechutně popsané? Bohužel, jsou mezi námi někteří žáci, kteří mají nutkání všechno počmárat a popsat nevhodnými nápisy. Ale většině dětí se to nelíbí. A tak dnes

1. 5. 2023 ve spolupráci s městem Dubá, jmenovitě s paní Monikou Šimonovou, se chlapci ze 6. třídy v rámci pracovního vyučování postarali o nápravu. Boudu pečlivě obrousili smirkovým papírem a poté nově natřeli. Nátěr se bude muset opakovat, ale už teď sportovní přístřešek „prokouknul“. Všechny chlapce musím pochválit, protože se do práce pustili s velikou chutí a sami byli s dobrým výsledkem spokojeni. Zároveň děkuji Monice Šimonové za přípravu celé akce.

Doufáme, že „spisovatelé a výtvarníci“ budou pro příště své výtvory psát a kreslit už jen na papír.

Mgr. Miroslava Sochová