Pracovní vyučování akčně

autor: | 22. září 2023 | Akce školy, Aktuality

Pracovní vyučování znovu na školním hřišti

Neuplynulo ani půl roku a v rámci pracovního vyučování se 6.třída navrátila na školní hřiště, aby opět natřela sportovní přístřešek vedle vchodové branky. Tentokrát se do opravy pustila děvčata. A proč znovu? Bohužel někteří naši současní i bývalí žáci na sebe upozorňují tím, že ničí to, co není jejich a co vybudovali jiní. Celá akce proběhla tuto středu 20.9.2023, ve spolupráci s městským úřadem, konkrétně s paní Monikou Šimonovou. Ta zajistila ochranné rukavice, barvu a štětce.  Po názorné ukázce, jak má vypadat práce se štětcem a barvou se šesťačky daly do díla. Děvčatům šla práce od ruky a za hodinu měl přístřešek „nový kabát“. Všechny dívky musím pochválit, byly šikovné a pracovaly s velikou chutí. Zároveň děkuji Monice za přípravu.

Doufáme, že tentokrát výsledek vynaložené práce vydrží déle než ten předchozí.

 

Mgr. Miroslava Sochová