Praha Staroměstská radnice 18.6.2021

autor: | 22. června 2021 | Akce školy, Aktuality, Ekoškola

Slavnostní setkání Ekoškol

V pátek 18.6.2021 se na Staroměstské radnici v Praze v Brožíkově sále sešly ekotýmy z celé České republiky a slavnostně přijaly obhájený titul mezinárodního projektu Ekoškola.

Jednou z oceněných škol byla samozřejmě i ta naše z Dubé. Už počtvrté jsme obhájili tento titul , na který jsme opravdu pyšní. Aby taky ne! Už 15 let se  svými aktivitami snažíme o zlepšení životního prostředí, už 15 let nemyslíme jen na sebe.

Děkuji všem ekotýmákům, všem učitelům, vychovatelkám i asistentkám, všem rodičům a veřejnosti za velkou podporu našich aktivit.Zvlášť děkuji paní ředitelce Jindřišce Skalické, která má pro naše nápady vždycky velké pochopení a dává nám zelenou. Bez ní by to opravdu nešlo. Víme, že ne každá škola má takovou „říďu“.

Do dalšího aktivního roku jsme si vybrali dvě nová témata, Šetrný spotřebitel a Jídlo a svět.

Tak hurá do práce!