Letos se opět naše škola zúčastnila ekologické výzvy 30 dní pro Zemi. Po květnovém losování ( ze všech zúčastněných tříd z celé republiky) jsme se – 1.B – dozvěděli, že patříme mezi ty šťastlivce – a mohli jsme vyrazit na komentovanou prohlídku do liberecké ZOO – a to vše úplně zdarma. Leoš Havle, legenda liberecké ZOO, nás velmi poutavě provedl zoologickou zahradou, povyprávěl historky ze své profese a zodpověděl mnoho našich zvídavých otázek. Moc děkujeme a těšíme se na další ročník této výzvy, do které se určitě zase zapojíme. Prvňáčci z béčka


















