První den ve škole

autor: | 4. září 2022 | Akce školy, Aktuality

SLAVNOSTNÍ DEN

Ve čtvrtek dne 1. září 2022 jsme na naší škole přivítali 23 usměvavých prvňáčků, kteří si po příchodu do třídy vybrali balonek (ten si pak přivázali na židličku), na který paní asistentka napsala jejich jméno. S dopomocí paní učitelky si našli svoji jmenovku přilepenou na tabuli, pak si vybrali místo, kde chtějí sedět a jmenovku si připevnili na stoleček, na kterém měli připravené dárky a nedočkavě čekali na svoje první zvonění.

V osm hodin se do třídy plné prvňáčků, rodičů a prarodičů přišly podívat i paní starostka ing. Irena Žalovičová a paní ředitelka Mgr. Jana Heringová, které dětem i rodičům popřály úspěšný start do školního roku.

Všem prvňáčkům a jejich rodičům přejeme mnoho úspěchů, pohody, krásných zážitků a těšíme se na společné chvíle …..

Mgr. Zdeňka Wagenknechtová, třídní učitelka a Klára Strnadová, asistentka pedagoga