Škola v přírodě na Poslově mlýně

autor: | 12. června 2012 | Akce školy

Prvňáčci na Poslu

 

Ve dnech 21. 5. – 25. 5. 2012  jsme si zpříjemnili blížící se konec školního roku školou v přírodě na Poslově Mlýně v Doksech.

Týden jsme si krásně užili, sluníčko příjemně hřálo a dobrá nálada nás neopouštěla. Během pobytu jsme kromě učení navštívili muzeum Čtyřlístku v Doksech, jeli vlakem, vystoupali na Bezděz, projeli se po Máchově jezeře na lodi, došli k Břehyňskému rybníku, hledali ztracený poklad, závodili, lezli po lanech a hráli si na průlezkách.

Týden nám velice rychle utekl a doufáme, že příští rok zase někam vyjedeme.

Veliké poděkování patří ANIMÁTORŮM z firmy Spofesta, kteří pro nás připravili lanové překážky, děvčatům z recepce, která splnila každé naše přání, Helence Krsové –  za skvělou pomoc a rodičům, kteří pustili svoje zlatíčka (ve většině případů poprvé) na týden z dohledu.

Mgr.Zdeňka Wagenknechtová,tř.uč.