Školanda

autor: | 3. června 2022 | Akce školy, Aktuality

Když se řekne „školanda“, čtvrťákům se vybaví týden nezapomenutelných zážitků plných adrenalinu. Koncem května totiž vyrazili do Outdoor resortu Březová. Toto nádherné místo na Vysočině nabízí dětem nepřeberné množství aktivit. Všichni jsme si to moc užili. Děkuji rodičům, že dětem tyto zážitky umožnili, a v neposlední řadě děkuji za podporu při zpáteční cestě domů, kdy se nám vše malinko zkomplikovalo. Nicméně i při této mimořádné události se ukázalo, že jsme tým a umíme si pomáhat.

Mgr. Jana Pancová

V pondělí jsme se sešli na autobusovém nádraží. Řeknu vám, vstávat se mi moc nechtělo. Odjížděli jsme totiž už v šest hodin. Nakonec jsem vstala a oblékla si triko, které jsme si ve škole udělali. Byl na něm náš detektiv, který přes velkou lupu sledoval vše, co kdo z nás dělá. Cestovali jsme autobusem do Prahy a potom do Třebíče. Cesta nám utíkala. V resortu si nás vyzvedl Aleš, který nás odvedl do chatek. Ubytovali jsme se a hurá na aktivity. Bylo to skvělých 5 dní.

Teringa

Vyrazili jsme autobusem do Prahy a potom do Třebíče. V resortu nás ubytovali, dostali jsme oběd a už to frčelo. Celý týden byl plný zajímavých aktivit, kde jsme se vyřádili a poměřili své síly. Bongo, rafty, bublina, Karlštejn, paintball, skok do prázdna, lanové centrum ….Fakt makačka.

Víno

Náš instruktor se jmenoval Aleš a byla s ním sranda.

Zdeňoušek

Sraz jsme měli v 5:50 na autobusáku. Odjížděli jsme směrem do Prahy, kde jsme jeli pod celou Prahou na druhý konec metrem. Z Opatova jsme odjížděli do Třebíče. O 4 hodiny později jsme už povlékali postele a těšili se na aktivity. Bylo jich hodně. Když byla chvilka času, pustila nás paní učitelka do bufetu. Tam měli věcí. Koupil jsem si na památku kšiltovku. Nejvíce se mi líbil paintball. Také se mi líbilo ve strašidelném domě. Vůbec jsem se ale nebál. V úterý a ve čtvrtek byla diskotéka, ve středu jsme opékali buřty. Také jsme měli noční hru v lese.

TD

Ráno jsem jela se Zdendou do Dubé. Tam jsme čekali na paní učitelku a Renču. Naložili jsme kufry a vyrazili za dobrodružstvím.

Denda

Na školandě se mi moc líbilo. Náš mistr Aleš byl snad nejlepší z celého areálu. Byla s ním sranda. Celý týden jsme si užili.

Pepikola

Na školandě se mi moc líbilo, protože tam bylo strašně moc atrakcí. Aleš, náš instruktor, byl úplně super. Byl jsem skoro na všem – pirátech, na lodích, na raftech, na lanovém centru…. Prostě fakt skoro všude.

MisakSa

V pondělí jsme vyrazili z Dubé brzy ráno. Když jsme přijeli na místo, už na nás čekaly kufry. Potom přišel Aleš, náš instruktor. Zasmál se každé blbině. Jídlo tam bylo dobré a hodně. Nejvíce se mi líbil volný pád. To bylo prima. 3,2,1 a skáču a nevím kam. I když během týdne pršelo, vůbec nám to nevadilo. Paní učitelka si dělala srandu, že nemusíme do sprchy. V pátek přišlo balení a loučení. Aleš byl fajn a bude se nám stýskat. Cesta domů byla trochu komplikovaná, ale my to zvládli. Domů jsme přijeli v deset večer unavení. Těšíme se, kam pojedeme příští rok.

Aďoušek