Výlet do Prahy

Páté třídě jsem už přes rok slibovala výlet do Prahy do Světa medúz. Bohužel pandemie nám vše zavřela a my jsme museli čekat na opětovné otevření.  Letos se nám to podařilo a výlet jsme zrealizovali. K medúzám jsme přidali i návštěvu DinoParku.

Jak se nám výlet líbil si přečtěte:

Sára: Jeli jsme autobusem v 8:30 hodin do Prahy. V Praze jsme šli na metro. Metrem jsme jeli do Světa medúz. Byly tam moc hezké medúzy. Pak jsme jeli metrem do Prahy 9 a šli jsme od zastávky do DinoParku. Tam jsme dostali kvíz. Za splnění jsme dostali odměnu a šli jsme do dinokina, kde jsme dostali 3D brýle. Bylo to moc hezké. Vyšli jsme v hračkářství a pak jsme se šli sklouznout z tobogánu. A jeli jsme domů. Moc se mi líbila i virtuální realita.

Adéla: V 8:30 hodin nám přijel bus, v 10:00 hodin jsme přijeli do Prahy. Asi po 10 minutách jsme šli do metra. V metru to byla bomba, vždy když zastavilo na zastávce málem jsem spadla 😊. No, pak jsme vystoupili a asi 5 minut nám trvalo dojít do nákupního centra, kde byl svět medúz. Kde to bylo super! Ty mini medúzy to bylo ňuňu. Poté jsme zase chvíli jeli metrem a šli do dalšího nákupáku do DinoParku. Byli tam dinosauři, to je jasné ne. A měli tam maskoty Dina a Fína. Dostali jsme pracovní listy, no to jsme neměli moc dobře, ale dostali jsme odměnu. Šli jsme do 4D kina. Bylo to tam poho a ok.

Ema: V 8:30 hodin jsme nastoupili do autobusu. Do Prahy jsme přijeli v 10:00 hodin, koupili jsme si jízdenky do metra. Metrem jsme jeli 15 minut. Pak jsme vyrazili do obchodního centra. Vyjeli jsme na střechu kde nás čekala prohlídka světa Medúz a poté jsme přejeli do DinoParku. Tam nás čekal kvíz, virtuální realita a odměna. Poté jsme šli do 4D kina. A nakonec domů. Moc se mi to líbilo. Nejvíce se mi líbila VRrealita a 4D kino.

Páťáci s paní učitelkou Konšelovou