Únor ve školní družině

autor: | 5. března 2024 | Akce školy, Aktuality

ÚNOR  V ŠD1

V únoru jsme pilně pracovali. Nejprve jsme malovali obrázky želviček do klipu v družině. Na svátek sv. Valentýna jsme vyráběli tulipány z barevného papíru a srdíčka ze slaného těsta vybarvená temperovými barvami. Na želvu Evžena jsme nezapomněli, ale ani na ostatní zvířátka, které si rádi bereme a mazlíme se s nimi. Vždy si najdeme čas, abychom na koberci něco pěkného postavili z kostek.  Před jarními prázdninami někteří žáci vyráběli stojícího pejska a ostatní pak malovali svůj erb. Na ten malovali, co se jim líbilo. i.

Lenka Treutnerová, vychovatelka ŠD

Únor v ŠD 2

Únor utekl velmi rychle, přesto jsme stihli turnaj v Člověče nezlob se, turnaj v Pexesu a ještě Družinový karneval. Mimo to jsme vyráběli srdíčka k Valentýnu, stavěli z Lega domy či z papírových kostek tunel. Ještě jsme stihli jít ven a dívat se na film. A pak už hurá na prázdniny!

Z. Krausová, vychovatelka ŠD