Úspěch!

autor: | 7. prosince 2015 | Akce školy, Aktuality

Úspěch! 2. místo ve Finanční gramotnosti!

Ve čtvrtek 3. 12. 2015 se náš tým složený z Nikoly Haltmarové, Bena Hanky a Karla Mareše účastnil již 5. ročníku okresního kola soutěže Finanční gramotnost. Akce je organizována pro žáky 9. tříd základních škol a každoročně probíhá na Soukromé podnikatelské střední škole Česká Lípa s.r.o.

Žáci museli zvládnout tři disciplíny. Prezentaci v anglickém jazyce na téma MY IDOLS, test z finanční gramotnosti a týmovou práci na dané téma. V konkurenci 9-ti škol z celého okresu obsadili krásné 2. místo. Odměna byla, jak jinak, finanční. Každý si odvezl hotovost 200,- Kč a diplom.

Gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Mgr. Miroslava Sochová

Nikola Haltmarová

Na této soutěži se nám nejvíce líbilo občerstvení, ale také jsme měli radost z toho, že jsme se umístili na druhém místě. Za to jsme dostali 200,- Kč.

Karel Mareš

Občerstvení bylo dobré, hlavně ty chlebíčky. Příklady byly ze života, takže lehké. Např. co je to dluhová past,… U prezentace se mi podlamovala kolena z trémy, protože jsem byl první, pak už to bylo v pohodě.

DSCN5899 (2) DSCN5902 (2) DSCN5904 (2) DSCN5906 (2)