Vánoce u zvířátek

autor: | 16. prosince 2021 | Akce školy, Aktuality

Vánoce jsou svátky klidu, pohody, pohádek, radosti, dárků ale hlavně plných bříšek.

Dárky naděluje ve většině rodin Ježíšek a o plná bříška se nám postarají rodiče. Jak jednoduché, že?

Co ale taková zvířátka v naší školní chovatelské třídě? Také budou mít plná bříška? Jasně, že ano.

Každá třída se o to alespoň maličkostmi postarala. Nebylo tomu jinak ani v naší třídě. Domluvili jsme se a po celý adventní čas shromažďovali dobrůtky, abychom zvířátkům také k vánoční hostině přispěli. Ježíška jsme malinko zastoupili a donesli i nějaké hračky.

Dárečky a dobrůtky mají naše zvířátka již pod stromečkem a my přejeme nejenom jim, ale všem zvířátkům i lidem spokojené Vánoce s plnými bříšky, hlavně ve zdraví po celý další čas.

Čtvrťáci