30 °C ve stínu. Ideální počasí utéct k vodě .
Naši třeťáci opravdu k vodě utekli s to rovnou na koupaliště do Dubice, kde voda nepřesáhne 25 stupňů. Takže ideální k ochlazení. Jelikož je to třída převážně plná kluků, proběhl náročný sportovní trénink a vedro nikomu vůbec nevadilo. Však ani holčičky nezůstaly pozadu při opakovaných výstupech na tobogán, skocích do vody a sprintem za hranolkami.
Energie dětem opravdu nechyběla a v partě spolužáků si užily spoustu legrace a pohodový předposlední školní den.
Zítra už jen vysvědčení a pak HURÁ NA PRÁZDNINY!
Mgr. Jana Pancová, Renata Andresová

























