Výlet do DINOPARKU

autor: | 25. září 2021 | Akce školy, Aktuality

VÝLET PRAHA DINOPARK

1. 9. 2021 jsme jeli s naší třídou autobusem, vlakem, metrem i tramvají do Prahy do DINOPARKU. Procházeli jsme se mezi dinosaury a plnili kvíz. Za odměnu jsme dostali magnet, tetovačku, spojovačky, dinorozvrh a dinopohled. Nejvíce se mi líbilo DinoKino, jízda metrem, virtuální realita, dinokvíz.

Filip N.

Ve čtvrtek 16. 9. 2021 naše třída 3. B jela na výlet. Jeli jsme tam autobusem, vlakem, metrem i tramvají. Když jsme dojeli do DINOPARKU, tak jsme dostali kvíz. Bylo to super. Chodili jsme mezi dinosaury a plnili kvíz, za který jsme dostali odměnu – pohled, magnet, tetování… Také jsme viděli film ve 3D – a to se mi moc líbilo.

Andulka

My třeťáci jsme jeli 16. 9. 2021 autobusem do Prahy. Po Praze jsme jeli vlakem, kde jsme mohli z okénka vidět řeku Vltavu a lodě, které po ní pluly. Pak jsme jeli tramvají, to bylo také super a metrem, to bylo bezva. Jela jsem se svými spolužáky, s paní učitelkou a s paní asistentkou Klárkou. V DINOPARKU jsme byli ve 3D kině, na VR a plnili jsme kvíz a viděli dinosaury a extrémní dinosauří hovínko. Nejvíce mne bavilo koukat se na film ve 3D.

Týnka

Třída 3. B jela ve čtvrtek autobusem do Prahy. Jeli jsme vlakem, metrem a tramvají do DINOPARKU, kde jsme plnili úkoly a šli do 3D kina. Za splnění úkolů z kvízu jsme dostali magnet, pohled, tetovačku a rozvrh. Nejvíce se mi líbilo 3D kino.

Daniel

Naše třída 3. B jela dne 16. 9. 2021 na výlet autobusem do Prahy. V Praze jsme byli v DINOPARKU a viděli dinosaury v životní velikosti, velké dinosauří hovínko a dinosauří vajíčka. Plnili jsme kvíz a za jeho splnění jsme dostali rozvrh hodin, pohled a magnetku. Nejvíce se mi líbil DINOPARK a virtuální realita.

Kuba