Naše děti na Poslově mlýně

autor: | 14. dubna 2014 | Akce školy

Poslův mlýn2014

Poslův Mlýn

V týdnu od 4. do 11. dubna se IV. a V. třída zúčastnila pětidenního kurzu na Poslově Mlýně u Doks. Cílem bylo především upevnění kolektivu, vzájemné respektování , seznámení s nápady pro využití volného času. Po snídani probíhala dopolední výuka v učebnách. Následoval oběd a polední klid. Od odpoledne až do večera zajišťovali instruktoři od firmy Spofesta nevšední intenzivní programy. Děti hrály různé hry zaměřené na vzájemnou spolupráci a pohyb  –  terénní Člověče nezlob se, pásák, lyže, chůze na chůdách. Zatančily si na tanečních podložkách, zahrály si Ulac a užily si také diskotéku s programem, ve kterém  vystoupili sami žáci a předvedli, v čem jsou dobří (karate, hra na flétnu..). Navázali  přátelství se žáky z Bakova nad Jizerou. Děti si opravdu užily aktivně krásný týden a za to patří poděkování panu vedoucímu i instruktorům Spofesty, za dobré papáníčko – zaměstnancům kuchyně a všem, kteří se o nás pěkně starali.

Kadlečková Ludmila, Mgr. Matějková Veronika

Poslův mlýn20142poslův mlýn 20143